Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Jesteś tu: Strona główna >> Aktualności
Odwiedziło nas: 57322

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2020 Roku składam wszystkim pracownikom, lekarzom, studentom i pacjentom wraz z ich rodzinami najserdeczniejsze życzenia radości i pomyślności.

Szanowni Państwo,

pod tym linkiem dostępny jest plan Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Naukowe aspekty wielowymiarowości piękna twarzy"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2019 Roku składam wszystkim pracownikom, lekarzom, studentom i pacjentom wraz z ich rodzinami najserdeczniejsze życzenia radości i pomyślności.

Szanowni Państwo,

pod tym linkiem dostępny jest plan Międzynarodowej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej "Wielopłaszczyznowe ujęcie Estetyki Twarzy"

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i Nowego 2018 Roku składam wszystkim pracownikom, lekarzom, studentom i pacjentom wraz z ich rodzinami najserdeczniejsze życzenia radości i pomyślności.

Z ogromnym smutkiem zawiadamiam, że dnia 11.12.2017r. zmarła Pani Prof. zw. dr hab. n. med. Barbara Perzyna Nestor Ortodoncji Polskiej, Kierownik Katedry Ortodoncji Akademii/Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w latach 1984 – 1993, Honorowy Członek Francuskiego i Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi, Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i Krzyżem Armii Krajowej, Żołnierz Armii Krajowej i Związku Walki Zbrojnej, Oficer Polskich Sił Zbrojnych.

Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym nr 2 Junikowo ul. Grunwaldzka 305 w Poznaniu,  w piątek 15.12.2017r. o godz. 9.30., natomiast msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Marcina i Wincentego Męczennika w Skórzewie, ul. Poznańska 66.

Pani Profesor pozostanie zawsze w naszej pamięci

kierownik Katedry

Jubileuszowa Konferencja Edukacyjno-Szkoleniowa

„65 lat uniwersyteckiej stomatologii zachowawczej
i ortodoncji - razem w jednym kierunku”

Data wydarzenia: 25 listopada 2017

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 25 listopada 2017 roku (sobota), pod patronatem JM Rektora UMP prof. dr hab. Andrzeja Tykarskiego i Dziekana Wydziału Lekarskiego II prof. dr hab. Zbigniewa Krasińskiego,w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, przy ul. Przybyszewskiego 37, odbędzie się Jubileuszowa Konferencja Edukacyjno-Szkoleniowa „65 lat uniwersyteckiej stomatologii zachowawczej i ortodoncji - razem w jednym kierunku”.

Organizatorami wydarzenia są Katedra i Klinika Stomatologii Zachowawczej I Periodontologii oraz Katedra i Klinika Ortopedii Szczękowej I Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w konferencji; prezentowania badań w formie ustnej lub plakatowej. Z zaprezentowanych prac Komisja Konkursowa wyłoni najlepsze, które zostaną nagrodzone. Równocześnie zachęcamy do nadsyłania prac badawczo-naukowych, z możliwością publikacji w monografii – ”Fizykodiagnostyka i rehabilitacja w medycynie i stomatologii – nowe trendy”.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Będzie nam miło spotkać się z Państwem.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Dr hab. n. med. Marzena Wyganowska-Świątkowska
Dr n. med. Przemysław Kopczyński

Jubileuszową Konferencję Edukacyjno-Szkoleniową
"65 lat uniwersyteckiej stomatologii zachowawczej  i ortodoncji - razem w jednym kierunku”
25-lecie Wydziału Lekarskiego II UM w Poznaniu

Ul. Bukowska 70, 60-812 Poznań
e-mail: klinikaort@ump.edu.pl.

REJESTRACJA

Rejestracja do dnia 30 października 2017 r. elektronicznie poprzez stronę internetową lub pocztą na adres organizatora.

STRESZCZENIA

Streszczenie referatu w języku polskim oraz angielskim zawierające tytuł, autora, afiliacje, e-mail autora, o objętości do 250 wyrazów (Microsoft Word 2010 lub starszy, Times Roman CE 12 pt, marginesy 3 cm, interlinia 1,5: tytuł, 2 linie wolne, autor, afiliacja, email autora korespondującego, dwie linie wolne, tekst streszczenia) prosimy przesłać na adres Organizatora Sympozjum do dnia 15.08.2017r.

PUBLIKACJE DO MONOGRAFII
Publikacje należy przygotować zgodnie z wytycznymi (załącznik) i przesłać na adres organizatora do dnia 15 czerwca 2017r.
Recenzowane prace pełnotekstowe będą zamieszczone w zwartym opracowaniu monograficznym zatytułowanym – ”Fizykodiagnostyka i rehabilitacja w medycynie i stomatologii – nowe trendy”.
Warunkiem opublikowania zaakceptowanej pracy jest wniesienie opłaty konferencyjnej w wysokości 100 zł za jedną pracę. W przypadku liczby autorów przekraczającej 3 osoby opłata ulega podwojeniu i wynosi 200 zł.

OPŁATA KONFERENCYJNA
Aktywni uczestnicy    100 PLN
Pozostali uczestnicy  200 PLN
Studenci                   20 PLN

Opłata dla uczestników obejmuje: udział w Sympozjum, materiały Sympozjum, poczęstunek w trakcie przerw  kawowych oraz obiad.
Opłata dla studentów obejmuje: udział w Sympozjum, materiały Sympozjum, poczęstunek w trakcie przerw kawowych (bez obiadu).

Warunkiem niezbędnym do opublikowania pracy w monografii jest wniesienie opłaty w nieprzekraczalnym terminie do 31.05.2017r., a streszczeń - potwierdzenia aktywnego udziału w konferencji jest wniesienie opłaty uczestnictwa najpóźniej do 31.07.2017r.  Bierne uczestnictwo, może być zapłacone w dowolnym terminie do 30.10.2017r. termin związany jest z zamówieniem odpowiedniej liczby posiłków.

Wpłaty należy dokonywać na konto:

Citibank Handlowy 49 1030 1247 0000 0000 4771 8708
Uniwersytet Medyczny w Poznaniu ul. Fredry 10, Poznań
z dopiskiem Jubileusz 2017 – imię i nazwisko

Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Katedra i Klinika Ortopedii Szczękowej i Ortodoncji.